Зеленський продовжує просто скасовувати кадрові укази Порошенка. Раніше юристи пояснювали, чому законодавство так не працює

Оцінка статті на цей момент: +1/-0
Читати Не читати Коментувати
  • 2655 Перегляди
  • 0 Коментарі
  • 12/06/2019Дата публікації

Президент Володимир Зеленський скасував два укази п'ятого президента Петра Порошенка про призначення членів Вищої ради правосуддя.

Відповідні укази розміщені на сайті АП, - передає Ліга.

Зокрема, указами NN358 і 359 він скасував укази Порошенко NN217 і 218 про призначення членами ВСП Андрія Василенка та Михайла Ісакова.

Також Зеленський видав указ N357 про проведення відкритого конкурсу з відбору кандидатів для призначення членів Вищої ради правосуддя.

Раніше Ліга писала:


«Контрол Зе». Чому скасування Зеленським указів Порошенка незаконне

Керуючий партнер ЮК Jurimex Юрій Крайняк пояснював: акти, прийняті президентом і не тільки, діляться на нормативні й індивідуальні.

Грубо кажучи, це схоже на наступне: роботодавець вирішує звільнити людину, але замість пошуку підстав, повідомлення, домовленості про відпрацювання просто скасовує наказ про прийом на роботу. Або зворотна ситуація: людина вже звільнена і забрала трудову книжку, але раптом наказ про звільнення анулюється. Але ж він уже не діє, отже, і припинений бути не може.

Детальніше на Лізі

Оцінка статті на цей момент: +1/-0
Читати Не читати Коментувати
 
 

Коментарі 0

Для того, щоб писати свої коментарі, залогіньтесь! Якщо ви не маєте логіну, тоді спочатку зареєструйтесь, щоб його отримати!