Звідки у призначеного Зеленським голови зовнішньої розвідки медаль ФСБ

Оцінка статті на цей момент: +1/-0
Читати Не читати Коментувати
  • 3356 Перегляди
  • 0 Коментарі
  • 11/06/2019Дата публікації

Призначений сьогодні головою Служби зовнішньої розвідки Владислав Бухарєв нагороджений медаллю ФСБ "За бойову співдружність" (російська вікіпедія пише, що це відомча медель МВС Росії). Про це він сам повідомляв у своєму Facebook в 2014 році.

Бухарєв сам опублікував свою агітаційну листівку, де вказана інформація про нагороду, - передає Ліга.

"Я кілька разів бачив в інтернеті, як люди дорікали мені в тому, що в моїх листівках написано про російську нагороду, тому я вважаю за потрібне розповісти вам, звідки вона у мене", - написав Бухарєв.

За словами чиновника, його нагородили 10 років тому за участь в міжнародній операції із запобігання переправленню великої партії наркотиків з країн Латинської Америки до Європи.

У цій операції, за словами Бухарєва, були задіяні представники спецслужб різних країн, в тому числі США, Росії, Європи, Нікарагуа.

"Також люди дивуються, чому я вказав цей факт у своїх листівках. Я не хвалюся цією нагородою, але вважаю неправильним приховувати такі факти від людей. У мене є принципи, один з головних - чесність", - написав Бухарєв.

1 березня 2014 р на той момент в.о. президента Олександр Турчинов призначив Бухарєва першим заступником глави СБУ - начальником головного управління по боротьбі з корупцією.

Сьогодні президент Володимир Зеленський підписав указ про призначення Бухарєва главою Служби зовнішньої розвідки.

Оцінка статті на цей момент: +1/-0
Читати Не читати Коментувати
 
 

Коментарі 0

Для того, щоб писати свої коментарі, залогіньтесь! Якщо ви не маєте логіну, тоді спочатку зареєструйтесь, щоб його отримати!