СБУ розслідує візити Медведчука та Бойка "на переговори" в Росію - як "державну зраду"

Оцінка статті на цей момент: +1/-0
Читати Не читати Коментувати
  • 1663 Перегляди
  • 0 Коментарі
  • 11/06/2019Дата публікації

Служба безпеки України розпочала досудове розслідування поїздки засновника "Опозиційної платформи - За життя" Юрія Бойка і голови політради партії Віктора Медведчука до Росії.

Про це повідомляє ЛБ з посиланням на прес-центр СБУ.

Служба безпеки України проводить досудове розслідування за ознаками вчинення злочинів за статтею 110 (посягання на територіальну цілісність) і 111 (державна зрада) Кримінального кодексу.

Також триває лінгвістична експертиза Київським науково-дослідним інститутом судових експертиз Міністерства юстиції матеріалів візиту політиків до Москви.

Зазначається, що матеріали візиту Бойка і Медведчука в Санкт-Петербург у червні також можуть бути перевірені в рамках цього кримінального провадження:

Лідери "Опозиційної платформи" Медведчук і Бойко приїхали на переговори в Росію

На цю мить СБУ очікує результатів експертизи для правової оцінки дій Медведчука і Бойка під час візиту в Російську Федерацію.

Раніше повідомлялося, що у ГПУ закликали ухвалити закон про колабораціонізм через поїздки українських політиків до Москви.

Нагадаємо, на початку червня Бойко і Медведчук їздили в Санкт-Петербург до глави "Газпрому" Олексія Міллера, щоб обговорити газове питання, оскільки "Газпром" хоче відновити продаж газу в Україну.

Оцінка статті на цей момент: +1/-0
Читати Не читати Коментувати
 
 

Коментарі 0

Для того, щоб писати свої коментарі, залогіньтесь! Якщо ви не маєте логіну, тоді спочатку зареєструйтесь, щоб його отримати!