Ахметовське крило "Опоблоку" об'єднується з Кернесом і Мураєвим

Оцінка статті на цей момент: +1/-0
Читати Не читати Коментувати
  • 1150 Перегляди
  • 0 Коментарі
  • 07/06/2019Дата публікації

Ахметовське крило "Опозиційного блоку", Партія миру і розвитку, партії "Довіряй справам", "Відродження" і "Наші" підписали меморандум про спільну участь у виборах до Верховної Ради.

Про це пише Лівий берег.

Церемонія підписання меморандуму відбулася на пішохідному мосту на Дніпрі. На ньому були присутні, зокрема, Вадим Новинський, Олександр Вілкул, Євген Мураєв, Геннадій Кернес, Борис Колесніков.

Нагадаємо, що інша частина "Опоблоку", пов'язана з Льовочкіним і Фірташем, йде на вибори разом з Віктором Медведчуком.

У Медвечука і Ко рейтинг високий, у "ахметовських" низький (ІНФОГРАФІКА)

"Опозиційний блок" у 2014 році створювався на уламках Партії регіонів як штучна структура, націлена виключно на проходження в парламент. "Опоблок", який отримав 9,43%, мав двох основних акціонерів - групи Ахметова і Фірташа-Льовочкіна, які ділили все в пропорції 50 на 50. Номінальними співголовами фракції були Олександр Вілкул і Юрій Бойко. Перший представляв "ахметовське" крило, другий - "фірташівське".

У листопаді 2018 року так звана "група Бойка-Льовочкіна" відкололася від ОБ, домовившись про створення нової політичної платформи з партією Вадима Рабіновича "За життя", фактичним лідером якої є Віктор Медведчук.

"Опозиційна платформа" практично повністю - в кишені Медведчука (ДОКУМЕНТ)

Оцінка статті на цей момент: +1/-0
Читати Не читати Коментувати
 
 

Коментарі 0

Для того, щоб писати свої коментарі, залогіньтесь! Якщо ви не маєте логіну, тоді спочатку зареєструйтесь, щоб його отримати!