"РФ у заяві Президента виглядає мало не стабілізуючою стороною. Це те, що хоче чути Путін", - реакція на слова Зеленського про загострення на фронт

Оцінка статті на цей момент: +1/-0
Читати Не читати Коментувати
  • 1423 Перегляди
  • 0 Коментарі
  • 07/06/2019Дата публікації

"Хочу вірити, що сталася неймовірно прикра помилка. Бо, якщо Президент вважає, що на окупованих територіях Сходу України щось може відбуватися без відома Кремля, то це катастрофа", - так відреагувала віце-прем'єрка Іванна Климпуш-Цинцадзе на заяву Зеленського щодо обстрілів на Донбасі.

Нагадаємо, ситуація на фронті загострилася зразу після чергових переговорів у Мінську. Двоє військових загинули

"Ще більший жах полягає в тому, що РФ у заяві Президента виглядає мало не стабілізуючою стороною. Це те, що хоче чути Путін", - пише посадовиця.

"Ось де треба негайне службове розслідування, якщо хтось наважився порадити сказати таке Президентові.

Пояснення Глави держави мають бути швидкими і вичерпними, інакше це капітуляція, яку суспільство не сприйме. Президент має бути свідомим небезпек, на які він наражає державу."

Нагадаємо, в заяві Зеленського сказано: «Кричуще порушення Мінських угод – застосування артилерії – свідчить, щонайменше, про часткову втрату управління та контролю над найманцями. Ми сподіваємося, що російська сторона відновить контроль над цими підрозділами», – сказав Глава держави.

Оцінка статті на цей момент: +1/-0
Читати Не читати Коментувати
 
 

Коментарі 0

Для того, щоб писати свої коментарі, залогіньтесь! Якщо ви не маєте логіну, тоді спочатку зареєструйтесь, щоб його отримати!