Зняти торговельну блокаду з окупованого Донбасу можна тільки після скасування введення там рубля і так званої "націоналізації", - Мендель

Оцінка статті на цей момент: +0/-0
Читати Не читати Коментувати
  • 1009 Перегляди
  • 0 Коментарі
  • 07/06/2019Дата публікації

Прес-секретар президента України Володимира Зеленського Юлія Мендель озвучила умови, на яких можливе відновлення торгівлі з тимчасово окупованими територіями України.

За її словами, питання зняття блокади підняла російська сторона і ватажки терористів.

"У зв'язку з чим президент Леонід Кучма зазначив, що якщо таке бажання справді є, то при вирішенні питання скасування рублевої зони, скасування незаконних рішень про псевдонаціоналізацію, ми готові відновлювати питання економічної реінтеграції на умовах повернення в українське правове поле, згідно з мінськими домовленостями", - підкреслила речниця президента.

Вона додала, що такі домовленості мають відбуватися виключно "у форматі двостороннього руху".

"Відповідні обмеження, крок за кроком, можуть бути зняті тільки - підкреслюємо - у відповідь на поступове повернення в українське правове поле", - написала Мендель.

За її словами, для української делегації наріжним каменем є національні інтереси держави, її територіальна цілісність і суверенітет.

"Хочемо принагідно нагадати тим, хто сьогодні почав нагнітати паніку розмовами про капітуляцію, що дві майже капітуляції України в Мінську вже відбувалися - перша після Іловайська, друга після Дебальцевого. Президент Володимир Зеленський, як всі представники України в ТКГ, навпаки, прагне отримати в Мінську перемогу для України", - підсумувала Мендель.

Цензор

Оцінка статті на цей момент: +0/-0
Читати Не читати Коментувати
 
 

Коментарі 0

Для того, щоб писати свої коментарі, залогіньтесь! Якщо ви не маєте логіну, тоді спочатку зареєструйтесь, щоб його отримати!