Київ викупить набережну на Микільській Слобідці, щоб там був парк, а не чергова забудова (КАРТА)

Оцінка статті на цей момент: +1/-0
Читати Не читати Коментувати
  • 1606 Перегляди
  • 0 Коментарі
  • 16/05/2019Дата публікації

Депутати Київради майже одноголосно підтримали рішення про викуп в Ощадбанку трьох ділянок на Микільській Слобідці загальною площею 6,5 гектара та облаштування на них рекреаційної зони.

Йдеться про берег Дніпра між вулицею Микільсько-Слобідською та Броварським проспектом. У 2015 році Ощадбанк забрав ці ділянки в забудовника «Терра Капітал» за борги.

Через розширення забудови місцеві мешканці почали виходити на акції протесту, писати петиції та виборювати ділянку через Громадський бюджет. За викуп прибережної зони також виступала греко-католицька церква, адже тут розташовано Патріарший Собор Воскресіння Христового, який почав руйнуватися через активне будівництво.

Тим часом Ощадбанк виставив ділянки на продаж, що створило небезпеку подальшої забудови.

Замовлена Київрадою експертиза оцінила вартість трьох ділянок у 147 млн грн. Натомість Ощадбанк нарахував 182 млн грн – це сума, за яку проголосували сьогодні депутати. Поки невідомо, чи вдасться її зменшити.

Хмарочос

Оцінка статті на цей момент: +1/-0
Читати Не читати Коментувати
 
 

Коментарі 0

Для того, щоб писати свої коментарі, залогіньтесь! Якщо ви не маєте логіну, тоді спочатку зареєструйтесь, щоб його отримати!