теги:

Євробляхери досі не заспокоїлися. Знову перекрили вулицю Грушевського (ФОТО)

Оцінка статті на цей момент: +1/-0
Читати Не читати Коментувати
  • 614 Перегляди
  • 0 Коментарі
  • 15/05/2019Дата публікації

Представники організації "АвтоЄвроСила" проводять акцію протесту біля будівлі Верховної Ради. Власники автомобілів на європейській реєстрації вимагають продовження пільгового періоду для розмитнення авто.

Власники "євроблях" також вимагають скасувати акциз на авто, відтермінувати введення штрафів, зупинити нарахування повторних штрафів за розмитнення в розмірі 8,5 тис. грн.

Пільговий період реєстрації закінчується 24 травня, після чого штраф за керування автомобілем з іноземною реєстрацією становитиме 170 тисяч гривень.

Нагадаємо, в листопаді 2018 року Верховна Рада ухвалила закон про нові правила розмитнення автомобілів та про посилення штрафів для "євроблях". Упродовж 90 календарних днів з дня набуття чинності нового закону базова ставка акцизного податку розраховувалася з 50-відсотковою знижкою. На 15 березня власники "євроблях" розмитнили більш ніж 263 тис. автомобілів, усі кошти від розмитнення спрямовані до Пенсійного фонду України.

ЛБ

Оцінка статті на цей момент: +1/-0
Читати Не читати Коментувати
 
 

Коментарі 0

Для того, щоб писати свої коментарі, залогіньтесь! Якщо ви не маєте логіну, тоді спочатку зареєструйтесь, щоб його отримати!