Проросійські пропагандисти з України балотуються в Європарламент від партій Польщі

Оцінка статті на цей момент: +1/-0
Читати Не читати Коментувати
  • 1208 Перегляди
  • 0 Коментарі
  • 10/05/2019Дата публікації

Кілька вихідців з України, які балотуються за списками польських партій, були викриті в тиражуванні пропаганди РФ про війну в Донбасі.

Вперше за списками кількох польських партій на виборах до Європарламенту балотуються кілька вихідців з України, які транслюють російську пропаганду про війну в Донбасі. Про це йдеться в матеріалі Європейської правди.

Відзначається, що вони мають громадянство Польщі та будуть балотуватися від партій, що стоять на "діаметрально протилежних полюсах польської політики".

Від лівої "Весни" йде на вибори уродженка Донецька Лілія Мошечкова, яка збирала гумпдопомогу для окупованих районів Донбасу, але при цьому називала агресію РФ "громадянською війною", а зі скандальним європарламентарем Янушем Корвином-Мікке їздила в анексований РФ Крим.

У списку праворадикальної "Конфедерації" виявився проросійський пропагандист Володимир Осадчий.

Він був співавтором української частини скандального закону про польський Інститут нацпам'яті, в Україні його прозвали законом про заборону бандеризму.

Поправку згодом скасував Конституційний суд країни.

Осадчий так само, як і Мошечкова, співпрацює з афілійованими з Кремлем установами і виступає в прокремлівських ЗМІ.

Переклад з Ліги

Оцінка статті на цей момент: +1/-0
Читати Не читати Коментувати
 
 

Коментарі 0

Для того, щоб писати свої коментарі, залогіньтесь! Якщо ви не маєте логіну, тоді спочатку зареєструйтесь, щоб його отримати!