Митники торгували секретними базами даних про ввезені авто та їхніх власників

Оцінка статті на цей момент: +1/-0
Читати Не читати Коментувати
  • 700 Перегляди
  • 0 Коментарі
  • 09/05/2019Дата публікації

У Хмельницькій області викрито схему продажу службової інформації з бази ДФС про транспортні засоби, які ввозилися на територію України, та їхніх власників.

Під час розслідування встановлено, що посадові особи Хмельницької митниці "організували функціонування стійкої схеми" збуту інформації з обмеженим доступом, - передає Цензор.

"Йдеться про інформацію щодо транспортних засобів та осіб, які ввезли їх на територію України, із зазначенням анкетних даних цих осіб. Така інформація потрібна для перевірки законності перебування транспортних засобів на території України. Інформацію продавали приватним особам", - розповідають у ДБР.

За цим фактом відкрито кримінальне провадження за ч.3. ст.362 КК (несанкціоновані дії з інформацією, вчинені групою осіб, що мають право доступу до цієї інформації) та ч.2 ст.361-2 (несанкціонований збут інформації з обмеженим доступом, вчинений групою осіб).

Оцінка статті на цей момент: +1/-0
Читати Не читати Коментувати
 
 

Коментарі 0

Для того, щоб писати свої коментарі, залогіньтесь! Якщо ви не маєте логіну, тоді спочатку зареєструйтесь, щоб його отримати!