Бойовики в односторонньому порядку скасували режим припинення вогню

Оцінка статті на цей момент: +1/-0
Читати Не читати Коментувати
  • 601 Перегляди
  • 0 Коментарі
  • 08/05/2019Дата публікації

Підтримувані Росією бойовики на Донбасі в середу, 8 травня, в односторонньому порядку скасували режим припинення вогню.

Про це повідомляє українська сторона Спільного центру контролю і координації розведення сил і засобів на лінії розмежування (УС СЦКК), - передаэ ЛБ

"За повідомленням української сторони СЦКК, о 10:00 08.05.2019 від команди СММ ОБСЄ отримано повідомлення про скасування в односторонньому порядку російськими бойовиками на сході України режиму припинення вогню в уздовж всієї лінії зіткнення", - йдеться в повідомленні СЦКК на сторінці штабу Операції об'єднаних сил у Фейсбуці.

Відзначають, що через це було припинено роботи з відновлення будівель у Мар'їнці та Красногорівці, пошкоджених під час обстрілів.

"І хоча цей факт укотре свідчить про цілеспрямовані дії окупантів щодо подальшого загострення соціального напруження в регіоні і загострення збройного конфлікту загалом, українська сторона не припинить відновлювати інфраструктуру регіону, а гуманітарна обстановка в районі проведення операції залишиться під контролем Об'єднаних сил", - підкреслили в штабі.

Нагадаємо, за минулу добу бойовики збільшили кількість обстрілів на Донбасі до 25.

У понеділок, 6 травня, президент Петро Порошенко призначив Олександра Сирського командувачем Операції об'єднаних сил замість Сергія Наєва.

Оцінка статті на цей момент: +1/-0
Читати Не читати Коментувати
 
 

Коментарі 0

Для того, щоб писати свої коментарі, залогіньтесь! Якщо ви не маєте логіну, тоді спочатку зареєструйтесь, щоб його отримати!