Коломойський: Порошенко програв вибори, бо не мав "1+1"

Оцінка статті на цей момент: +1/-0
Читати Не читати Коментувати
  • 424 Перегляди
  • 0 Коментарі
  • 03/05/2019Дата публікації

«Порошенко хотів забрати собі "1+1". Він програв вибори, бо у нього не було "1+1". Йому всі говорили, все його оточення – і Кононенко, і Луценко, - "а як ти збираєшся на вибори, якщо твій електорат "плюси" дивиться?"», - сказав він в інтерв’ю Bihus.info.

Нагадаємо, раніше Коломойський заявив, що президент Петро Порошенко вів переговори з братами Суркісами, щоб викупити їхню частку телеканалу «1+1». За словами пана Коломойського, переговори тривали з 2015 року, Порошенко намагався викупити 25% телеканалу «1+1», які належать Ігорю Суркісу.

Ігор Коломойський стверджував, що це нібито стало причиною націоналізації «Приватбанку»: мовляв, голова Нацбанку Валерія Гонтарєва та заступниця голови НБУ Катерина Рожкова доповіли президенту, що в заставі «Приватбанку» є акції компанії «1+1 Продакшн», переплутавши її з каналом «1+1», і запропонували «забрати» «Приватбанк», щоб не купувати акції «1+1».

Детектор Медіа

Оцінка статті на цей момент: +1/-0
Читати Не читати Коментувати
 
 

Коментарі 0

Для того, щоб писати свої коментарі, залогіньтесь! Якщо ви не маєте логіну, тоді спочатку зареєструйтесь, щоб його отримати!