Коломойський подав 5 нових позовів щодо Приватбанку

Оцінка статті на цей момент: +1/-0
Читати Не читати Коментувати
  • 437 Перегляди
  • 0 Коментарі
  • 26/04/2019Дата публікації

Олігарх Ігор Коломойський 19 квітня подав п'ять нових позовів стосовно ПриватБанку, пише НВ Бизнес з посиланням на джерела в юридичних колах.

У позовах Коломойського оскаржено п'ять кредитних договорів і його особисту поруку за ними. Згідно з даними видання, перші слухання пройдуть у Господарському суді Києва 10, 22 і 23 травня.

Такий хід з боку Коломойського може свідчити про бажання підстрахувати рішення Печерського суду, який 20 квітня розірвав договір особистого поручительства за кредитами рефінансування на 9,2 млрд гривень.

Нагадаємо, що минулого тижня українські суди ухвалили відразу три судові рішення на користь Коломойського у справі ПриватБанку.

18 квітня Окружний адмінсуд визнав незаконною націоналізацію банку, 19 квітня він же скасував рішення про список інсайдерів ПриватБанку, а 20 квітня Печерський суд скасував особисту поруку Коломойського на кредити рефінансування.

Оцінка статті на цей момент: +1/-0
Читати Не читати Коментувати
 
 

Коментарі 0

Для того, щоб писати свої коментарі, залогіньтесь! Якщо ви не маєте логіну, тоді спочатку зареєструйтесь, щоб його отримати!