Антимонопольний комітет дозволив Ахметову монополізувати енергетику України, - Наші гроші

Оцінка статті на цей момент: +1/-0
Читати Не читати Коментувати
  • 2860 Перегляди
  • 0 Коментарі
  • 25/04/2019Дата публікації

Антимонопольний комітет України 25 квітня дозволив компанії "ДТЕК Нафтогаз" купити у VS Energy більш ніж 50% акцій "Київобленерго" і "Одесаобленерго".

Про це пишуть "Наші гроші", - передає ЛБ.

За оцінкою видання, після цієї покупки група Ріната Ахметова перевищила поріг 35% на ринку постачання електроенергії, що є ознакою монополії.

Відповідно до Закону України "Про захист економічної конкуренції" монопольним (домінуючим) становищем господарюючого суб'єкта може бути визнано в тому випадку, якщо його частка на ринку перевищує 35%.

Колишній член НКРЕКП Андрій Герус, член команди обраного президента Володимира Зеленського, також заявив, що ДТЕКу буде належати 42% всіх розподільних мереж в Україні і 48% ринку поставки.

Нагадаємо, 28 грудня 2018 року АМКУ закрив справу стосовно енергетичного холдингу ДТЕК Ріната Ахметова. АМКУ визнав, що ДТЕК не зловживав монопольним становищем, а його ринкова частка в генерації електроенергії не перевищує 25%.

Оцінка статті на цей момент: +1/-0
Читати Не читати Коментувати
 
 

Коментарі 0

Для того, щоб писати свої коментарі, залогіньтесь! Якщо ви не маєте логіну, тоді спочатку зареєструйтесь, щоб його отримати!