Зеленському вручили протокол за незаконну демонстрацію заповненого бюлетеня (ФОТО)

Оцінка статті на цей момент: +1/-0
Читати Не читати Коментувати
  • 862 Перегляди
  • 0 Коментарі
  • 21/04/2019Дата публікації

Правоохоронці вручили кандидату на пост президента України Володимиру Зеленському протокол про адміністративне порушення за те, що він показав заповнений виборчий бюлетень.

Зазначимо, що на відео, опублікованому на каналі "ЗеПрезидент!" в YouTube? видно (46:28), як поліцейський представляється Зеленському та каже, що має відреагувати на всі порушення виборчого законодавства, в тому числі й на порушення кандидатів у президенти. Так, правоохоронець запитав Зеленського, чому він продемонстрував свій бюлетень.

Як повідомлялося раніше, після голосування Зеленський на виборчій дільниці продемонстрував заповнений бюлетень, у якому позначка стоїть навпроти його прізвища. Потім спішно заховав зі словами "я не показав, ви не бачили".

Відповідно до ст.7 закону "Про вибори президента України" голосування на виборах президента є таємним.

Згідно з законом, фотографування, відеофіксація будь-яким способом результатів волевиявлення виборців в кабіні для таємного голосування, а також демонстрація виборцем результатів волевиявлення в приміщенні для голосування забороняються і є порушенням таємниці голосування.

За матеріалами Цензора та Української Правди

Оцінка статті на цей момент: +1/-0
Читати Не читати Коментувати
 
 

Коментарі 0

Для того, щоб писати свої коментарі, залогіньтесь! Якщо ви не маєте логіну, тоді спочатку зареєструйтесь, щоб його отримати!