Полонений український моряк одружиться в СІЗО Москви

Оцінка статті на цей момент: +0/-0
Читати Не читати Коментувати
  • 2042 Перегляди
  • 0 Коментарі
  • 28/03/2019Дата публікації

Наречена полоненого українського моряка Віктора Безпальченка Тетяна Шевченко повідомила про рішення не відкладати заплановане на квітень весілля.

Тетяна була в Москві на засіданні суду, який відхилив апеляцію на арешт її нареченого Віктора Безпальченка і ще трьох українських моряків.

Згідно з рішенням російського суду, Безпальченко повинен перебувати за ґратами як мінімум до кінця квітня. Саме на квітень, за словами його нареченої Тетяни Шевченко, було заплановане весілля.

"Ми планували робити весілля у квітні. Ми зараз чекаємо на рішення СІЗО. Буде виділено маленьке приміщення для розписки. Буду я, буде Віктор, можливо, ще хтось буде", - розповіла вона.

Нагадаємо, українські моряки потрапили в полон в РФ після російської агресії в Керченській протоці 25 листопада 2018, троє з них дістали поранення. В РФ моряків звинуватили в незаконному перетині кордону. Українці своєї провини не визнають і вважають себе військовополоненими. Усі моряки перебувають у СІЗО на час проведення російського слідства.

15 і 16 січня Лефортовський суд РФ ухвалив рішення про продовження арешту для українців до кінця квітня.

Лівий берег

Оцінка статті на цей момент: +0/-0
Читати Не читати Коментувати
 
 

Коментарі 0

Для того, щоб писати свої коментарі, залогіньтесь! Якщо ви не маєте логіну, тоді спочатку зареєструйтесь, щоб його отримати!