"Нічого важливішого для України, ніж вступ до НАТО і ЄС, немає", - Порошенко

Оцінка статті на цей момент: +0/-0
Читати Не читати Коментувати
  • 349 Перегляди
  • 0 Коментарі
  • 26/03/2019Дата публікації

Про це глава держави розповів під час ексклюзивного інтерв'ю "Прямому".

"Нічого важливішого для України, ніж вступ до НАТО та ЄС, немає. Сьогодні ми потребуємо єдності і віри в нашу перемогу. Колись нам нав’язували думку, що в умовах активної протидії РФ ми не зможемо ратифікувати Угоду про асоціацію, що не запрацює ЗВТ, що не буде безвізу. Так само зараз в українцях хочуть посіяти зневіру. Дорогі українці, не вірте цьому. Коли ми об'єднані - ми можемо вирішити будь-які завдання, які собі ставимо", - наголосив глава держави.

Нагадаємо, 19 лютого президент України Петро Порошенко підписав закон про внесення змін до Конституції України щодо стратегічного курсу держави на набуття повноправного членства України в Європейському Союзі та в Організації Північноатлантичного договору.

Крім того, Петро Порошенко заявив, що повноправне членство в Європейському Союзі та НАТО остаточно гарантуватиме державну незалежність, національну безпеку України, а також стане запорукою свободи і добробуту громадян.

Цензор

Оцінка статті на цей момент: +0/-0
Читати Не читати Коментувати
 
 

Коментарі 0

Для того, щоб писати свої коментарі, залогіньтесь! Якщо ви не маєте логіну, тоді спочатку зареєструйтесь, щоб його отримати!