То все ж цар-балкон чи стрип-клуб? У Києві ось-ось визначать антисимвол міста

Оцінка статті на цей момент: +1/-0
Читати Не читати Коментувати
  • 2214 Перегляди
  • 0 Коментарі
  • 20/03/2019Дата публікації

Організатори приготували гідні призи для переможців.


Цар-балкон чи стрип-клуб? Після невдалого конкурсу на символ Києва – оголосили жартівливий конкурс на антисимвол

26 березня в громадському ресторані Urban Space 500 відбудеться нагородження переможців конкурсу «Антисимвол Києва».

В грудні киян попросили обрати символ міста, і 10 пропозицій пройшли перший етап відбору: це, зокрема, Каштанчик Кий, Каштан Соловейко, Пес Каштанчик, Каштанчик їжак і Штанчик. Невдовзі журі скасувало конкурс, заявивши, що жодна робота не є гідною перемоги. Громадський проект «Рейтарська спільнота» вирішив запровадити альтернативний конкурс – «Антисимвол Києва» – аби показати, яким є справжній стан речей в місті.

До складу журі конкурсу увійшли художник Олександр Ройтбурд, актор Олексій Горбунов та продюсер гурту «Перкалаба» Олег Mox Perkalaba Гнатів.

Переможці отримають відповідні призи: за першу премію – картату ковдру «а-ля Насіров», за другу – дизайнерський цар-балкон, за третю – дружнє похлопування по плечу.

Деталі події можна переглянути на сторінці заходу.

Нагадаємо, Рейтарська спільнота – це громадський проект, учасники якого намагаються, зокрема, завадити незаконній забудові вулиці Рейтарської та району Софії Київської.

Оцінка статті на цей момент: +1/-0
Читати Не читати Коментувати
 
 

Коментарі 0

Для того, щоб писати свої коментарі, залогіньтесь! Якщо ви не маєте логіну, тоді спочатку зареєструйтесь, щоб його отримати!