Нефьодов: В дерегуляції багато "перемог", але ще існують стоси "зради"

Оцінка статті на цей момент: +1/-0
Читати Не читати Коментувати
  • 682 Перегляди
  • 0 Коментарі
  • 19/03/2019Дата публікації

"Категорично необхідно звернути на дерегуляцію значно більшу увагу, - пише заступник міністра економічного розвитку Макс Нефьодов. - Зручний бізнес-клімат - це обов'язок влади перед бізнесом, а також наша єдина перспектива побудувати багату країну. Ми навряд чи знайдемо алмази, у нас немає приросту населення по 30 млн на рік, як в Індії. Ми або станемо найбільш зручним для виробництва партнером ЄС - або будемо плентатись у хвості розвинених країн".

За його словами:

- з одного боку, ми достатньо швидко зростаємо в рейтингах, випереджаючи за темпами сусідів. В КМУ створена система щоквартальних дерегуляційних засідань, акти скасовуються стосами, просувається реформа контролю, розгорнуті численні онлайн-платформи доступу до даних і т.д.

- з іншого боку, потенціал зростання на цих ресурсах майже вичерпаний. В Верховній Раді вже кілька років припадають пилом надважливі законопроекти #8124 (про легкість ведення бізнесу) та #4650 (декомунізація) - «не на часі». Деякі міжвідомчі ініціативи (електрика, земля) буксують. Акти узгоджуються місяцями, відповідно, прості ініціативи інколи розтягуються на роки.

Оцінка статті на цей момент: +1/-0
Читати Не читати Коментувати
 
 

Коментарі 0

Для того, щоб писати свої коментарі, залогіньтесь! Якщо ви не маєте логіну, тоді спочатку зареєструйтесь, щоб його отримати!