Чим бідніші - тим більше за Тимошенко, у інших топових кандидатів не так (ІНФОГРАФІКА)

Оцінка статті на цей момент: +2/-0
Читати Не читати Коментувати
  • 1986 Перегляди
  • 0 Коментарі
  • 11/03/2019Дата публікації

Недарма Тимошенко педалює тему тарифів: вона знає свого виборця. Дані групи Рейтинг показують, що чим бідніші люди, тим із більшою ймовірністю це її виборці; те саме стосується Бойка та Ляшка. Натомість, у Зеленського, Порошенка та Гриценка це зовсім не так.

Детальніше тут (без візуалізації). Ось, зокрема, таблиця групи Рейтинг по всіх кандидатах і підтримці їх різними економічними групами населення:

Також ми вже писали, що за Тимошенко переважно літні люди, за Зеленського молоді, за Порошенка - люди будь-якого віку приблизно порівну.

Принагідно додамо, що після зняття Садового вперше, за даними цього конкретного дослідження, Гриценко вийшов на четверте місце в опитуваннях, випередивши Бойка. Втім, наразі це мало вплинуло на агреговані (збірні) рейтинги, які ведуть ТЕКСТи на основі всіх гідних довіри опитувань:


ЗБІРНІ РЕЙТИНГИ В ДИНАМІЦІ (ІНТЕРАКТИВ)

TEXTY.ORG.UA — незалежне видання без навʼязливої реклами й замовних матеріалів. Щоб працювати далі, нам потрібна ваша підтримка. Для переказу коштів клікайте сюди

Оцінка статті на цей момент: +2/-0
Читати Не читати Коментувати
 
 

Коментарі 0

Для того, щоб писати свої коментарі, залогіньтесь! Якщо ви не маєте логіну, тоді спочатку зареєструйтесь, щоб його отримати!