"Батьківщина" та "Свобода" провалили продаж парковок у Києві виключно через ProZorro

Оцінка статті на цей момент: +1/-0
Читати Не читати Коментувати
  • 727 Перегляди
  • 0 Коментарі
  • 01/03/2019Дата публікації

28 лютого Київрада не підтримала у другому читанні проект рішення, який передбачає продаж усіх паркувальних майданчиків міста виключно через систему ProZorro.

Голосувати за проект, розроблений Ольгою Балицькою від фракції «Київська команда» у співавторстві з мером Віталієм Кличком, відмовилися депутати фракції ВО «Свобода» та «Батьківщина», – уточнює Хмарочос.

Про це пише й спільнота "Нецікавий Київ":

Напередодні Балицька отримала листи від операторів паркувальних майданчиків Києва – компаній «Київські соціально-інвестиційні технології» та «Трансшлях Сервіс», – в яких ті просили змінити законопроект.

Депутатка зазначила, що обидві компанії пов’язані одна з одною та є фігурантами кримінальної справи, яку восени відкрила Генпрокуратура за фактами можливих зловживань службовими особами КП «Київтранспарксервіс».

Нагадаємо, проект рішення Балицької було ухвалено у першому читанні сьомого лютого.

Документ передбачає розірвання усіх попередніх договорів із ФОПами на продаж паркувальних майданчиків. Таких зараз налічується близько 600.

Оцінка статті на цей момент: +1/-0
Читати Не читати Коментувати
 
 

Коментарі 0

Для того, щоб писати свої коментарі, залогіньтесь! Якщо ви не маєте логіну, тоді спочатку зареєструйтесь, щоб його отримати!