Україна може відмовитися від безвізу з Ізраїлем через "систематичне" порушення прав українців на кордоні

Оцінка статті на цей момент: +1/-0
Читати Не читати Коментувати
  • 511 Перегляди
  • 0 Коментарі
  • 28/02/2019Дата публікації

Міністерство закордонних справ України не відкидає можливість скасування безвізового режиму з Ізраїлем, якщо права українських туристів і мандрівників будуть систематично порушуватися на кордоні.

Про це заявила речник МЗС Катерина Зеленко на брифінгу в Києві.

"У випадку, якщо іноземні уряди не будуть належним чином ставитися до боротьби з нелегальним наймом і працевлаштуванням на роботу українських громадян, якщо права українських туристів і мандрівників будуть систематично порушуватися, зокрема на кордоні, ми будемо переглядати умови поїздок громадян, у тому числі - доцільність збереження безвізового режиму для громадян тих країн, де права наших співвітчизників систематично порушуються", - сказала Зеленко.

"МЗС України вважає неприпустимим, щоб у кожному українському туристові на кордоні бачили порушника імміграційних правил через неготовність або небажання урядів боротися з практикою нелегального працевлаштування в своїх державах", - наголосила спікер.

Нагадаємо, між Україною й Ізраїлем виник скандал через недопущення групи ізраїльтян в Україну. У Держприкордонслужбі зростання відмов пояснили збільшенням кількості недобросовісних туристів.

Від початку року Україна не пустила в країну 96 ізраїльтян, а Ізраїль - 503 українців. У 2018 році Ізраїль не впустив 7730 українців.

Ситуація в аеропортах України та Ізраїлю стане темою двосторонніх консульських консультацій у березні.

Лівий берег

Оцінка статті на цей момент: +1/-0
Читати Не читати Коментувати
 
 

Коментарі 0

Для того, щоб писати свої коментарі, залогіньтесь! Якщо ви не маєте логіну, тоді спочатку зареєструйтесь, щоб його отримати!