Племінника пропагандиста Кисельова в Німеччині посадять у тюрму

Оцінка статті на цей момент: +1/-0
Читати Не читати Коментувати
  • 1127 Перегляди
  • 0 Коментарі
  • 28/02/2019Дата публікації

Цікаво, що "здав" племінника сам Кисельов - вирішивши уславити його "подвиги" на українському Донбасі.

Суд у Мюнхені засудив Сергія Кисельова - племінника телеведучого Дмитра Кисельова - до двох років і трьох місяців позбавлення волі. Його визнали винуватим у підготовці тяжкого злочину, що загрожує держбезпеці, і в незаконному зберіганні зброї.

Слідство встановило, що Кисельов готувався до участі в бойових діях на південному сході України і вчився поводитися зі зброєю в серпні 2014 року в Петербурзі. ЗМІ встановили, що він перебрався з Росії до Німеччини в 1996 році і служив в Інгольштадті та Зальцбурзі.

Справу Кисельова розслідувала баварська прокуратура з кінця 2017 року. Приводом для нього стало інтерв'ю Дмитра Кисельова, яке вийшло навесні 2016 року у "Радіо Свобода" - телеведучий повідомив, що його племінник "воював десь під Горлівкою".

У 2018 році Сергія Кисельова затримали в Болгарії за європейським ордером, видали Німеччині та заарештували. Суд розглядав його справу два дні. Підозрюваний дав зізнавальні свідчення, хоча і наполягав на тому, що не вчинив убивств.

Лівий берег

Оцінка статті на цей момент: +1/-0
Читати Не читати Коментувати
 
 

Коментарі 0

Для того, щоб писати свої коментарі, залогіньтесь! Якщо ви не маєте логіну, тоді спочатку зареєструйтесь, щоб його отримати!