Реакції соцмереж на недопуск MARUV на Євробачення (ОГЛЯД)

Оцінка статті на цей момент: +2/-0
Читати Не читати Коментувати
  • 3673 Перегляди
  • 0 Коментарі
  • 26/02/2019Дата публікації

Вчора ввечері було оголошено, що співачка Анна Корсун, відома як Maruv, яка перемогла на національному відборі на Євробачення, на конкурс не поїде.

Позиція Супільного:

Суспільний мовник (ПАТ "Національна суспільна телерадіокомпанія України") та співачка MARUV, яка перемогла в національному відборі на Євробачення, не дійшли згоди щодо участі в пісенному конкурсі Євробачення-2019 через низку причин.

Її виступ високо оцінили музичні експерти, представники шоу-бізнесу та глядачі. Однак у виконавця, який представлятиме Україну на міжнародній арені, також є зобов’язання: після підписання договору з ПАТ "НСТУ" на час конкурсу виконавець стає культурним амбасадором України та доносить не лише власну музику, але також стає виразником думки українського суспільства в світі. Після проведених перемовин ПАТ "НСТУ" та співачка MARUV не знайшли спільного рішення щодо місії представника України на міжнародному пісенному конкурсі.

Позиція Maruv

"Відмова від концертів в Росії не була для нас принциповою. Основні розбіжності викликали інші пункти договору, які, якщо я підпишу, стають для мене кабальними. Я - громадянка України, плачу податки і щиро люблю Україну. Але не готова виступати з гаслами, перетворюючи своє перебування на конкурсі на промо-акції наших політиків. Я - музикант, а не бита на політичній арені."

В уряді наполягають, що це через гастролі в Росії


Думки соцмереж розділилися

Оцінка статті на цей момент: +2/-0
Читати Не читати Коментувати
 
 

Коментарі 0

Для того, щоб писати свої коментарі, залогіньтесь! Якщо ви не маєте логіну, тоді спочатку зареєструйтесь, щоб його отримати!