Відкриті дані про володарів надр: Тепер можна шукати, хто, що й де видобуває в Україні

Оцінка статті на цей момент: +1/-0
Читати Не читати Коментувати
  • 2531 Перегляди
  • 0 Коментарі
  • 22/02/2019Дата публікації

За допомогою пошуковика тепер можна знайти інформацію Геоінформу про власників дозволів на користування надрами України.

Відтепер з’ясувати, хто і коли отримав ліцензію на видобуток, можна у кілька кліків в пошуковій системі ring.org.ua від команди розслідувачів Bihus.Info.

видобуток відкритим методом: маленькі жовті точки - це великі вантажівки

На сайті ring.org.ua шукати можна як за видом копалин, наприклад “золото, нафта”, назвою родовища чи об’єкта, так і за назвою компанії або її ЄДРПОУ. В результатах пошуку є інформація про об’єкт, копалину, вид користування, власника, дату надання і закінчення, та стан спецдозволу:

Відповідно, власника можна одразу ж “пробити” по інших базах системи Ring - таких як база власників юридичних осіб, реєстр декларацій чи база помічників народних та місцевих депутатів.

Наразі на сайті доступні понад 3 тисячі спеціальних дозволів (всі, які є на сайті держпідприємства, тільки у зручному вигляді), а сам набір даних буде оновлюватися кожні два тижні.

Детальніше на сайті Bihus

Оцінка статті на цей момент: +1/-0
Читати Не читати Коментувати
 
 

Коментарі 0

Для того, щоб писати свої коментарі, залогіньтесь! Якщо ви не маєте логіну, тоді спочатку зареєструйтесь, щоб його отримати!