В Берліні запустять додаток, де можна відстежувати весь міський транспорт

Оцінка статті на цей момент: +1/-0
Читати Не читати Коментувати
  • 767 Перегляди
  • 0 Коментарі
  • 21/02/2019Дата публікації

Влітку в Берліні запуститься додаток Jelbi, в якому будуть поєднані дані про весь міський транспорт. Йдеться про систему громадського транспорту, каршеринг, байкшеринг, сервіси прокату самокатів, роликів, автомобілів і служби таксі.

Про це пише
Хмарочос

«У нас було вісім велосервісів, не пов’язаних у мережі», – говорить Крістоф Шмінке, один з директорів німецької компанії Trafi, яка розробляє Jelbi.

Він пояснює, що в певний момент берлінський оператор громадського транспорту BVG відчув конкуренцію з сервісами на кшталт Uber.

BVG керує у Берліні метрополітеном, трамваями, автобусами та поромами, а відтепер вирішила поєднати всі засоби пересування в одному додатку. Громадський перевізник вирішив зайняти нішу раніше за приватних підприємців.

Шерингові сервіси в Берліні завдяки підключенню до Jelbi отримають нових клієнтів. Пасажирам, які планують поїздку не власним автомобілем, такий сервіс може показати більшу кількість варіантів пересування містом, пояснює FastCompany.

Оцінка статті на цей момент: +1/-0
Читати Не читати Коментувати
 
 

Коментарі 0

Для того, щоб писати свої коментарі, залогіньтесь! Якщо ви не маєте логіну, тоді спочатку зареєструйтесь, щоб його отримати!