КМДА анонсує перетворення "труби" під Майданом на "простір хай-тек"

Оцінка статті на цей момент: +1/-0
Читати Не читати Коментувати
  • 1091 Перегляди
  • 0 Коментарі
  • 19/02/2019Дата публікації

Київська міська адміністрація планує повністю оновити підземний перехід під Майданом Незалежності й перетворити довгий простір, відомий у народі як "труба", на "простір хай-тек". А то зараз буває так:

Про плани повідомив керівник департаменту благоустрою КМДА Тарас Панчій, - передає Хмарочос.

«Поки є такі ідеї: зробити там музей в переході, оформити й розмістити світлини стародавнього, старого й сучасного Києва за формулою “що було на окремих ділянках міста в різні часи, і що є зараз”», – розповів він.

«Друга ідея – зробити простір під Майданом у стилі хай-тек, залишивши там мінімум потрібних закладів – маленьких кафе, обмінних та інформаційно-туристичних пунктів, магазинів із сувенірами», – повідомив Панчій.

Торік у переході прибрали частину МАФів і провели невеликий ремонт, який коштував 800 тисяч гривень. Зараз тут поновилася стихійна торгівля.

У КМДА також звертають увагу, що в «трубі» ночують і переховуються від негоди бездомні.

Що буде з ними після ремонту – в адміністрації не повідомляють.

Наразі балансоутримувач – районне шляхоексплуатаційне управління – збирає предпроектні пропозиції для реконструкції переходу. Департамент економіки та інвестицій проведе конкурс на кращий проект.

Нагадаємо, муніципалітет Києва планує розпочати капітальний ремонт Хрещатика та Майдану Незалежності у 2021 році.

Оцінка статті на цей момент: +1/-0
Читати Не читати Коментувати
 
 

Коментарі 0

Для того, щоб писати свої коментарі, залогіньтесь! Якщо ви не маєте логіну, тоді спочатку зареєструйтесь, щоб його отримати!