Німецькі спецслужби заявляють про істотне збільшення кібератак на критичну інфраструктуру

Оцінка статті на цей момент: +1/-0
Читати Не читати Коментувати
  • 382 Перегляди
  • 0 Коментарі
  • 18/02/2019Дата публікації

За даними німецьких спецслужб, в країні суттєво зросли кількість і масштаб хакерських атак на життєво важливі інфраструктурні об'єкти.

Про це в неділю, 17 лютого, повідомило видання Welt am Sonntag з посиланням на неопубліковану статистику Федерального відомства з безпеки в сфері інформаційних технологій (BSI).

"Основна мета зловмисників - саботаж: перешкоджання забезпеченню населення водою й електроенергією, пошкодження комунікаційних систем і порушення іншої повсякденної діяльності, пише видання", - йдеться в матеріалі.

У другій половині 2018 BSI стало відомо про 157 хакерських атак на системи критичної інфраструктури. З них 19 стосувалися електричних мереж. За попередні 12 місяців відомство зафіксувало 145 кібератак такого характеру, роком раніше - 34.

При цьому експерти підкреслюють, що насправді ця кількість ще більша, оскільки провайдери часто не розголошують інформацію про хакерські атаки або спроби злому, побоюючись зіпсувати репутацію.

Служби безпеки Німеччини вважають, що за цими кібератаками часто стоять закордонні секретні служби.

Нагадаємо, в червні 2018 контррозвідка Німеччини попередила про загрозу кібератак з Росії. У липні низка німецьких ЗМІ, а також організація зі сфери хімічних досліджень зазнали кібератаки.

Лівий берег

Оцінка статті на цей момент: +1/-0
Читати Не читати Коментувати
 
 

Коментарі 0

Для того, щоб писати свої коментарі, залогіньтесь! Якщо ви не маєте логіну, тоді спочатку зареєструйтесь, щоб його отримати!