Зерновий термінал у порту Миколаєва придбали корейці

Оцінка статті на цей момент: +1/-0
Читати Не читати Коментувати
  • 1281 Перегляди
  • 0 Коментарі
  • 13/02/2019Дата публікації

Корейська компанія Posco Daewoo придбала частку в 75% у зерновому терміналі в Миколаївському морському порту. Про це повідомило видання Korea Herald, - передає ЛБ.

Угоду було підписано у вівторок з українською логістичною компанією Orexim Group. Її вартість не розкривається.

Потужність терміналу, який буде відвантажувати на експорт переважно кукурудзу і пшеницю, становитиме 2,5 млн тонн на рік. Його будівництво має завершитися в липні 2019 року.

Posco Daewoo вважає, що покупка терміналу в Україні сприятиме зміцненню продовольчої безпеки Кореї, четвертої за величиною економіки Азії. Країна значною мірою залежить від імпорту зерна.

У 2017 році Корея купила 10 млн тонн кукурудзи і 5 млн тонн пшениці.

Міністр інфраструктури Володимир Омелян прокоментував угоду, написавши в фейсбуці, що "інвестори вірять в Україну і збільшують свої інвестиції".

Нагадаємо, президент і гендиректор Posco Daewoo Corporation Кім Янг Санг входить до складу Національної інвестиційної ради України.

Posco Daewoo - провідна корейська компанія в сфері торгівлі зерном, вугіллям, сировинними ресурсами, металопродукцією, хімічною сировиною і добривами.

Оцінка статті на цей момент: +1/-0
Читати Не читати Коментувати
 
 

Коментарі 0

Для того, щоб писати свої коментарі, залогіньтесь! Якщо ви не маєте логіну, тоді спочатку зареєструйтесь, щоб його отримати!