Маск розповів, почому будуть квитки на Марс. Зворотній безкоштовний

Оцінка статті на цей момент: +1/-0
Читати Не читати Коментувати
  • 1398 Перегляди
  • 0 Коментарі
  • 13/02/2019Дата публікації

Американський бізнесмен, засновник SpaceX і Tesla Ілон Маск спрогнозував вартість польоту на Марс.

Ілон Маск зазначив, що одного чудового дня, коли подорожі на Марс стануть реальністю і перельоти на Червону планету почнуть виконуватися на регулярній основі, квитки в обидві сторони продаватимуть за ціною, нижчою від $500 тис., додавши, що надалі ціна може знизитися до $100 тис, - передає ЛБ.

За словами Маска, це досить доступна ціна, яку люди в розвинених країнах за бажання цілком зможуть заплатити. "Якщо захочуть продати дім і переселитися", - пожартував він.

Зворотній квиток безкоштовний, - жартома уточнив мільярдер.

Рік тому Маск закликав колонізувати Марс до початку Третьої світової. Тоді Маск повідомив, що Space X працює над апаратом BFR (Big Fucking Rocket), який буде запущений в 2019 році і надалі зможе доставляти людей на Марс. Водночас він наголосив, що колонізація Марса потребуватиме "величезних підприємницьких ресурсів".

Влітку 2017 року Маск заявляв, що за сучасних технологій квиток на Червону планету буде коштувати близько $10 мільярдів. Перші туристичні польоти на Марс можуть бути доступні людству вже в 2023 році.

Оцінка статті на цей момент: +1/-0
Читати Не читати Коментувати
 
 

Коментарі 0

Для того, щоб писати свої коментарі, залогіньтесь! Якщо ви не маєте логіну, тоді спочатку зареєструйтесь, щоб його отримати!