НСТУ відтермінувала розірвання контракту з Аласанією до завершення виборів

Оцінка статті на цей момент: +1/-0
Читати Не читати Коментувати
  • 612 Перегляди
  • 0 Коментарі
  • 13/02/2019Дата публікації

Наглядова рада Національної суспільної телерадіокомпанії України ухвалила рішення відтермінувати розірвання контракту з головою правління Суспільного мовлення Зурабом Аласанією до 6 травня 2019 року.

Таке рішення ухвалили члени наглядової ради ПАТ "НСТУ" на позачерговому засіданні, повідомляє ЛБ з посиланням на Укрінформ.

Пропозицію перенести дату припинення контракту з Аласанією на 6 травня 2019 року (після президентських виборів) внесла Тетяна Лебедєва.

За відповідне рішення проголосували 11 членів наглядової ради. Троє - В'ячеслав Козак, Євген Глібовицький та Олександр Павличенко - проголосували "проти". Дарина Карякіна утрималася.

Нагадаємо, 31 січня наглядова рада НСТУ достроково розірвала контракт з Аласанією під час засідання, на порядку денному якого не було питання про відставку голови правління. Пізніше з'ясувалося, що на Аласанію написала скаргу профспілка.

Аласанія очолював НСТУ з 15 травня 2017 року.

Оцінка статті на цей момент: +1/-0
Читати Не читати Коментувати
 
 

Коментарі 0

Для того, щоб писати свої коментарі, залогіньтесь! Якщо ви не маєте логіну, тоді спочатку зареєструйтесь, щоб його отримати!