КМДА запевняє, що припарковані з порушеннями авто почали евакуювати. Неясно, чи це правда

Оцінка статті на цей момент: +1/-0
Читати Не читати Коментувати
  • 612 Перегляди
  • 0 Коментарі
  • 11/02/2019Дата публікації

Співробітники Центру організації дорожнього руху у Києві почали евакуювати на спецмайданчики автомобілі, затримані патрульною поліцією, повідомляє прес-служба КМДА, яку цитує урбаністичне видання Хмарочос.

Для київських водіїв антипаркувальні стовпчики – не перешкода

Евакуатори з краном та екіпажі з водіїв і стропальників працюють цілодобово, запевняють у муніципалітеті.

Серед порушень, які слугують причиною для евакуації, у КМДА назвали, зокрема, порушення правил зупинки чи стоянки.

Нагадаємо, 27 вересня 2018 року набув чинності новий закон про паркування. Утім, відтоді в Києві не евакуювали жодного автомобіля за новими правилами. Адже закон дозволяє евакуацію лише за умови фото- і відеофіксації сертифікованим приладом, якого поліцейським не видали. Крім цього, Київрада має ще внести зміни до деяких міських положень і документів. Мер Києва Віталій Кличко описав цей процес як «ходіння по муках».

Водночас, з першого лютого на вулиці Києва мали вийти перші інспектори з паркування, які моніторитимуть ситуацію в тестовому режимі. У квітні обіцяють перейти до другого етапу реформи – інспектори почнуть робити фотофіксацію порушень і виписувати штрафи. У травні, на третьому етапі, почнуть застосовувати евакуацію припаркованого з порушеннями транспорту.

Оцінка статті на цей момент: +1/-0
Читати Не читати Коментувати
 
 

Коментарі 0

Для того, щоб писати свої коментарі, залогіньтесь! Якщо ви не маєте логіну, тоді спочатку зареєструйтесь, щоб його отримати!