Лукашенко зробив "безпрецедентний крок" на кордонах. Це через контрабанду, "особливо зброї"

Оцінка статті на цей момент: +1/-0
Читати Не читати Коментувати
  • 1434 Перегляди
  • 0 Коментарі
  • 05/02/2019Дата публікації

Рішення про необхідність збільшення штатної чисельності прикордонників у Білорусі пов'язане з завданнями гарантування національної безпеки.

Про це заявив президент Білорусі Олександр Лукашенко під час затвердження рішення на охорону держкордону органами прикордонної служби в 2019 році, передає ЛБ з БЕЛТА.

"З урахуванням зростання негативних чинників, пов'язаних з незаконною міграцією, наркотрафіком, контрабандою (особливо зброї), перед Держприкордонкомітетом поставлено завдання збільшити до необхідної штатну чисельність. Безпрецедентний крок, але національна безпека - найважливіший чинник", - наголосив білоруський глава держави.

У зв'язку з цим він зажадав вжити "вичерпних заходів" щодо збільшення й створення нових підрозділів прикордонників.

"Особливо про що ми з вами домовлялися - відродження або посилення маневрених груп. Це ті групи, які завжди перебувають в резерві керівників прикордонних загонів і за лічені хвилини висуваються на напрямки ймовірного руху противника, якщо там загострення ситуації", - наголосив Лукашенко.

Раніше Олександр Лукашенко заявив, що Україна і Білорусь приречені бути разом з Росією.

Оцінка статті на цей момент: +1/-0
Читати Не читати Коментувати
 
 

Коментарі 0

Для того, щоб писати свої коментарі, залогіньтесь! Якщо ви не маєте логіну, тоді спочатку зареєструйтесь, щоб його отримати!