"Хай диктатор іде. Досить репресій проти народу". Генерал ВПС Венесуели виступив проти Мадуро

Оцінка статті на цей момент: +1/-0
Читати Не читати Коментувати
  • 865 Перегляди
  • 0 Коментарі
  • 04/02/2019Дата публікації

“Продовжувати наказувати нашій армії, щоб вона надалі вчиняла репресії проти народу, означає продовжувати як ті, хто помирають від голоду, від хвороб. І Бог хоче, щоб ми воювали між собою? Цей народ вже страждав забагато”.

Так говорить Francisco Estéban Yánez Rodríguez, генерал повітряних сил Венесуели, - перекладає журналістка Олександра Тимошенко.

“Я не визнаю дратівної і диктаторської влади Ніколаса Мадуро. І визнаю депутата Хуана Гуайдо за президента, що очолює Боліваріанську Республіку Венесуела. Венесуельські люди, дев’яносто відсотків збройних сил не є з диктатором, вони - з людьми Венесуели.

Продовжувати наказувати нашій армії, щоб вона надалі вчиняла репресії проти народу, означає продовжувати як ті, хто помирають від голоду, від хвороб. І Бог хоче, щоб ми воювали між собою? Цей народ вже страждав забагато.

Друзі-демократи з Групи Чотири мені повідомили, що кожного дня диктатор має два літаки, готові до зльоту. ТО НЕХАЙ ІДЕ!

Запрошую увесь венесуельський народ вийти на вулицю і мирно захищати нашого президента Хуана Гуайдо.

Моїм товаришам по зброї. Я прошу вас не повертатися спиною до венесуельського народу. БІЛЬШЕ НЕ РЕПРЕСУЙТЕ!...
...
Час батьківщини - вже зараз. Час демократії вже настав. Вийдіть і підтримайте нашого президента Хуана Гуайдо. Нехай демократична Венесуела переможе!


Оцінка статті на цей момент: +1/-0
Читати Не читати Коментувати
 
 

Коментарі 0

Для того, щоб писати свої коментарі, залогіньтесь! Якщо ви не маєте логіну, тоді спочатку зареєструйтесь, щоб його отримати!