"Народний фронт" теж збирається перед виборами

Оцінка статті на цей момент: +1/-0
Читати Не читати Коментувати
  • 540 Перегляди
  • 0 Коментарі
  • 31/01/2019Дата публікації

За даними джерел LB.ua, на з'їзді в цю суботу, 2 лютого, нікого не висуватимуть у президенти, а приділять увагу темі єдності команди і підготовці до парламентських виборів.

Лідер партії Арсеній Яценюк зараз має надто низькі рейтинги, щоб розраховувати на будь-який серйозний результат на виборах 31 березня. За інформацією LB.ua, Яценюкові радили оголосити про участь у наступних виборах - 2024 року, але він порад не послухав.

Поки що невідомо, чи підтримає "Народний фронт" висунення на другий термін президента Петра Порошенка, з політичною силою якого партія перебуває в коаліції. Фінальне рішення з цього приводу ухвалять напередодні з'їзду.

Ще однією інтригою з'їзду є можлива присутність прем'єр-міністра Володимира Гройсмана. 11 листопада 2017 року, на попередній з'їзд "Народного фронту", Гройсман прийшов. Тоді НФ і Гройсман серйозно розглядали можливість кооперації в рамках єдиної партії. Зараз цих планів немає, плюс прем'єр-міністр публічно підтримав висунення Порошенка.

Суботній з'їзд "Народного фронту" "замкне" президентську передвиборну кампанію.

Оцінка статті на цей момент: +1/-0
Читати Не читати Коментувати
 
 

Коментарі 0

Для того, щоб писати свої коментарі, залогіньтесь! Якщо ви не маєте логіну, тоді спочатку зареєструйтесь, щоб його отримати!