Екс-генсек НАТО слідом за Коельо заявив, що він не виступав з підтримкою Тимошенко

Оцінка статті на цей момент: +1/-0
Читати Не читати Коментувати
  • 1458 Перегляди
  • 0 Коментарі
  • 24/01/2019Дата публікації

Він лише заявляв, що раз уже ми взялись наближатись до Європи - то треба провести реформи, й це стосується всіх кандидатів.

як-як про мене написали?

Колишній генеральний секретар НАТО Андерс Фог Расмуссен спростував інформацію, поширену в ЗМІ щодо того, що він звернувся до українців буцімто з нагоди висунення лідера партії "Батьківщина" Юлії Тимошенко на пост президента України.

Про це він сказав у ексклюзивному коментарі "Прямому" телеканалу.

"Ні. Неправда, я не підтримував жодного кандидата. Я лише звернувся до українців у відео з тим, що, якщо країна обрала шлях у напрямку до ЄС, то мусить проводити реформи. Це моє послання всім кандидатам. І відео доступне для всіх кандидатів", - наголосив він.

Днями у ЗМІ поширилася інформація щодо того, що колишній генеральний секретар НАТО Андерс Фог Расмуссен та президент Європейської народної партії Жозеф Доль звернулися до українців з нагоди висунення лідера партії "Батьківщина" Юлії Тимошенко на пост президента України.


Коельо відхрестився від приписаної йому підтримки Тимошенко. Але "Батьківщина" наполягає, що "має всі права"

Оцінка статті на цей момент: +1/-0
Читати Не читати Коментувати
 
 

Коментарі 0

Для того, щоб писати свої коментарі, залогіньтесь! Якщо ви не маєте логіну, тоді спочатку зареєструйтесь, щоб його отримати!