Чеський залізничний "лоукост" запускає маршрут до України: Прага-Краків-Мостиська

Оцінка статті на цей момент: +1/-0
Читати Не читати Коментувати
  • 1746 Перегляди
  • 0 Коментарі
  • 23/01/2019Дата публікації

Чеський перевізник Leo Express планує запустити поїзд із Праги до України, повідомляє Rynek Kolejowy.

Маршрут включатиме Краків і розрахований на встановлення сполучення між Прагою та Львовом. Утім, спершу кінцевою станцією буде прикордонне польське село Медика. Потім маршрут продовжать до українського міста Мостиська, розташованого за 14 км від українсько-польського кордону та за 70 км від Львова. Саме до цієї станції доходить колія європейського стандарту.

Leo Express готовий сприяти комфортному проходженню контролю на кордоні, як це відбувається в поїздах «Інтерсіті» Київ-Львів-Пшемишль. Це стане перевагою в порівнянні з перетином кордону автобусом: часом українців затримують на пунктах пропуску на 10 годин і більше.

Маршрут планують запустити на початку грудня 2019 року. Рейси будуть виконувати щоденно, до чотирьох разів на день.

Попередньо, поїзди вирушатимуть з Праги о 8:09, 10:09, 12:09 та 16:09. До Кракова потяг прибуватиме за 6 годин 40 хвилин, а шлях від Праги до Мостиської займатиме 9 годин 45 хвилин. Назад поїзди вирушатимуть о 23:16, 01:38, 6:38 та 09:38.

Навесні 2018 року чеський лоукост-перевізник RegioJet запустив комбінований – залізнично-автобусний – маршрут Мукачево-Ужгород-Кошице-Прага.

Нагадаємо, у грудні «Укрзалізниця» запустила поїзд Мукачево-Будапешт. Цього року планують запустити поїзд із Києва до Берліна.

Хмарочос

Оцінка статті на цей момент: +1/-0
Читати Не читати Коментувати
 
 

Коментарі 0

Для того, щоб писати свої коментарі, залогіньтесь! Якщо ви не маєте логіну, тоді спочатку зареєструйтесь, щоб його отримати!