теги: змі

Liga планує стати платною для користувача. Але не прямо зараз

Оцінка статті на цей момент: +1/-0
Читати Не читати Коментувати
  • 493 Перегляди
  • 0 Коментарі
  • 18/01/2019Дата публікації

За словами гендиректора Ligamedia Дмитра Бондаренка, видання планує розвиватися саме як бізнес. Він заявив, що кількарічний досвід показав: рекламою онлайн-ЗМІ заробити достатньо не може. І тому Liga стане платною для користувачів.

Ідеться про PayWall - пряму плату користувача за контент.

Так це виглядає на New York Times

"Звичайно, в світі ще є екзотичні моделі фінансування медіа: громадські ЗМІ, коли кожен житель країни платить обов'язковий "податок" на медіа; ЗМІ, які живуть на благодійні внески або за рахунок декількох філантропів. Але бізнесом їх назвати не можна", - пише Бондаренко.

Він заявив, що Liga ще кілька років працюватиме для цього - зокрема, орієнтуватиметься на своє "ядро" читачів - середній клас, який буде готовий платити за "унікальний контент".

"Ми будемо вчитися створювати важливий і затребуваний для них контент. Упевнений, що коли ми впораємося з цим завданням, наш читач спростує міф про українців, які ніколи не платять за контент, і витратить на інформаційне меню суму, співставну з ціною чашки кави", - вірить гендиректор Ligamedia.

Оцінка статті на цей момент: +1/-0
Читати Не читати Коментувати
 
 

Коментарі 0

Для того, щоб писати свої коментарі, залогіньтесь! Якщо ви не маєте логіну, тоді спочатку зареєструйтесь, щоб його отримати!