Ультрас швидше за поліцію знайшли підлітків, які жорстоко побили людину (ВІДЕО)

Оцінка статті на цей момент: +1/-0
Читати Не читати Коментувати
  • 4519 Перегляди
  • 0 Коментарі
  • 17/01/2019Дата публікації

Невідомо, як ультрас шукали підлітків, що накинулися на чоловіка в центрі столиці, однак, судячи з відео, вони були між собою знайомі.

"Поки одні там когось «шукають» і «встановлюють», хлопці з однієї навколофутбольної організації самостійно знайшли «дітей», які вибачилися за свій вчинок і передали спортивний привіт всім читачам", - йдеться у підписі до відео. Обережно, на відео присутня ненормативна лексика.

Як повідомлялося, в поліцію звернулася жінка, яка стала свідком побиття. Заявниця розповіла, що вона побачила, як група молодих людей б'є чоловіка. Вона вирішила втрутитися в конфлікт, в результаті чого учасники кілька разів штовхнули і саму заявницю. Жінка повідомила, що в бійці брали участь підлітки. Після інциденту всі учасники події втекли.


Підлітки в Києві жорстоко побили людину. Схоже, просто для розваги (ВІДЕО)

Печерське управління поліції розпочало кримінальне провадження за фактом побиття чоловіка групою підлітків у центрі Києва увечері 15 січня. Подію кваліфікували за ч.2 ст.296 Кримінального кодексу - хуліганство. Поліцейські просили всіх, хто впізнав учасників бійки, звертатися за телефонами 102 або 099 717 0043.

Оцінка статті на цей момент: +1/-0
Читати Не читати Коментувати
 
 

Коментарі 0

Для того, щоб писати свої коментарі, залогіньтесь! Якщо ви не маєте логіну, тоді спочатку зареєструйтесь, щоб його отримати!