На Європейській площі горить будівля, яку вже кілька разів намагалися знищити заради висотки (ВІДЕО)

Оцінка статті на цей момент: +1/-0
Читати Не читати Коментувати
  • 416 Перегляди
  • 0 Коментарі
  • 16/01/2019Дата публікації

На відео видно, що вогонь охопив верхній поверх будівлі і дах. На місці працюють кілька одиниць рятувальної техніки. Будинок розташований у дворі готелю "Дніпро", будівля відома тим, що її намагалися знищити вже кілька разів: на її місці планували збудувати висотку, - передає ЛБ.

У 2003 році Київська міська адміністрація визнала ТОВ "Грааль" переможцем інвестиційного конкурсу на реконструкцію Європейської площі з будівництвом комплексу нежитлових приміщень і облаштуванням підземного простору під Хрещатиком (від Майдану до Європейської площі) і під вулицею Грушевського (від Європейської площі до будинку №4). Центральним елементом проекту реконструкції було будівництво хмарочоса - офісно-готельного комплексу "Столичний" на кілька десятків поверхів.

Нагадаємо, в понеділок у Києві сталася велика пожежа на території Києво-Печерської лаври, поліція встановила, що будівля згоріла в результаті підпалу. За підозрою в підпалі затримали 24-річного чоловіка без певного місця проживання.

Оцінка статті на цей момент: +1/-0
Читати Не читати Коментувати
 
 

Коментарі 0

Для того, щоб писати свої коментарі, залогіньтесь! Якщо ви не маєте логіну, тоді спочатку зареєструйтесь, щоб його отримати!