Отець Павло (МП) про музейників: "Я сказав, що помруть, якщо не підуть. І в один день три людини померло" (ВІДЕО)

Оцінка статті на цей момент: +1/-0
Читати Не читати Коментувати
  • 741 Перегляди
  • 0 Коментарі
  • 16/01/2019Дата публікації

Буратіно. І шо, помер?
Гурвіник. Тут же. Як ховали, то весь синій в гробу лежав.
(с) Лесь Подерв'янський

Знаменитий священик і ходячий мем, намісник Києво-Печерської лаври отець Павло (Лебідь) продовжує смалити: цього разу він розповів про смерть чотирьох працівників музею після його прокляття на їхню адресу.

Намісник заявив: "Там були такі відкриті дебати. Я сказав, що помруть, якщо не підуть і в один день три людини померли. Вони (музейники) написали на мене відкритий лист-скаргу блаженнійшому митрополиту Володимиру. Ну, я не проти майстерень, якщо вони хороші, толкові, якщо вони там реставраційні. У блаженнійшого митрополита Володимира "йдуть іскри з очей". Ну так ніжно я говорю. Він каже: "Ви що собі дозволяєте?" Я кажу "Що?" "Ось Ви прокляли музейників і у них померло три людини". Я повертаюся: "До вечора помрете всі. В ім'я Отця і Сина і Святого Духа. Але правда ще одна людина померла".

Нагадаємо, отець Павло уславився після скандалу з "неновим" автомобілем елітного класу, яким він нібито розвозить людей по лікарнях.

Він став настільки знаменитим, що про нього зняли відеоролик:

Також відомий тим, що під час обшуків у справі про розпалення міжконфесійної ворожнечі у нього зник ящик горілки.

Оцінка статті на цей момент: +1/-0
Читати Не читати Коментувати
 
 

Коментарі 0

Для того, щоб писати свої коментарі, залогіньтесь! Якщо ви не маєте логіну, тоді спочатку зареєструйтесь, щоб його отримати!