У Карпатах зникло кілька лижників-аматорів. Одного вже знайшли мертвим, двох іще шукають

Оцінка статті на цей момент: +2/-0
Читати Не читати Коментувати
  • 1914 Перегляди
  • 0 Коментарі
  • 07/01/2019Дата публікації

У Карпатах на території Закарпатської області спершу зникли три лижники, потім ще два. Одного із першої "партії" знайшли мертвим, двох живими. Ще двох досі шукають.

6 січня о 17:00 рятувальникам зателефонували туристи-фрірайдери, які каталися на горі Гемба і загубилися через погану погоду.

Їм порадили рухатися в бік сусіднього села Березники Свалявського району (вниз і на південь), але лижники проігнорували рекомендації рятувальників і натомість продовжили підйом на гору.

7 січня о 00:15 двох з них вдалося знайти. Вони розповіли, що третій товариш не зміг продовжити маршрут і залишився чекати на допомогу. За наданими туристами координатами о 03:00 рятувальники вийшли на місце, де мав перебувати турист, але знайшли тільки лижну маску і палиці. Аж об 11:50 рятувальники знайшли його мертвим.

При цьому 6 січня о 20:20 стало відомо про зникнення двох інших лижників у районі гори Гемба. Мобільного зв'язку з ними досі немає, їх продовжують шукати.

Канатна дорога з Гемби влітку

Лівий берег

Оцінка статті на цей момент: +2/-0
Читати Не читати Коментувати
 
 

Коментарі 0

Для того, щоб писати свої коментарі, залогіньтесь! Якщо ви не маєте логіну, тоді спочатку зареєструйтесь, щоб його отримати!