Путін може застосувати на Донбасі хімічну зброю, як Ассад у Сирії

Оцінка статті на цей момент: +1/-0
Читати Не читати Коментувати
  • 796 Перегляди
  • 0 Коментарі
  • 29/12/2018Дата публікації

Росія готує провокацію на Донбасі із застосуванням хімічної зброї з метою звинуватити в цьому українські сили. Про це заявили в Головному управлінні розвідки Міністерства оборони України.

"Нині ГУР відзначає низку ознак, що вказують на підготовку Росією диверсійно-терористичного акту із застосуванням хімічно небезпечних отруйних речовин... В середині грудня на Донбас прибула група російських фахівців з хімічних, бойових і отруйних речовин. У складі групи є не тільки військовослужбовці збройних сил Російської Федерації, а й представники спеціальних служб, і зокрема ФСБ Росії", - повідомив представник ГУР Міноборони України Вадим Скібіцький на брифінгу в Києві в суботу, - передає ЛБ.

За його словами, РФ хоче використовувати наявність на окупованій території Донбасу підприємств з небезпечним виробництвом, зокрема, тих, де зберігаються запаси отруйних речовин (хлору та аміаку).

Використанню хімічної зброї можуть сприяти погодні умови, які посилюють стійкість отруйних речовин, зокрема хлору.

Скібіцький повідомив, що окупаційні війська на Донбасі готуються до дій в умовах хімічного зараження.

Так, з РФ додатково завезено засоби хімзахисту для незаконних збройних формувань.

"При цьому російські спецслужби цинічно розраховують на значну кількість жертв серед мирного населення, що забезпечить відповідний резонанс і увагу міжнародного співтовариства", - зазначив Скібіцький.

За його словами, в подальшому це буде підноситися російськими пропагандистами, як використання українськими силовими структурами хімічної зброї проти жителів Донбасу.

Представник ГУР зазначив, що Росія намагається використовувати весь арсенал інформаційно-політичної пропаганди для дискредитації України перед міжнародною спільнотою.

За його словами, аналогічна схема використовувалася Росією перед хімічною атакою в Сирії в районі Алеппо.

Оцінка статті на цей момент: +1/-0
Читати Не читати Коментувати
 
 

Коментарі 0

Для того, щоб писати свої коментарі, залогіньтесь! Якщо ви не маєте логіну, тоді спочатку зареєструйтесь, щоб його отримати!