Порошенко задекларував понад півмільярда гривень дивідендів, сплатить майже 60 млн грн податків

Оцінка статті на цей момент: +1/-0
Читати Не читати Коментувати
  • 659 Перегляди
  • 0 Коментарі
  • 27/12/2018Дата публікації

Президент Петро Порошенко задекларував 556,7 млн гривень дивідендів від компанії Rothschild Trust.

Повідомлення про це розміщене в Єдиному реєстрі декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави, - передає Бізнес Цензор.

Rothschild Trust прийняв рішення перерахувати дивіденди Порошенку вперше за три роки, повідомили в прес-службі Адміністрації президента.

"Це рішення було прийнято відповідно до трастового договору, укладеного у 2016 році, який позбавив Порошенка будь-якого права на участь в управлінні Roshen", - повідомили в прес-службі.

З отриманих дивідендів буде сплачено майже 60 млн грн податків, із них військовий збір становитиме близько 8 млн грн, повідомили в прес-службі.

Там також нагадали, що Петро Порошенко передав Roshen у довірчу власність Rothschild після того, як компанія не змогла знайти покупця.

Раніше цього року президент задекларував близько 195 млн гривень - здебільшого проценти, отримані в "Міжнародному інвестиційному банку", а також дивіденди від інвестиційного фонду "Прайм Ессетс Кепітал".

Загалом за 2018 рік президент задекларував понад 750 млн гривень.

Оцінка статті на цей момент: +1/-0
Читати Не читати Коментувати
 
 

Коментарі 0

Для того, щоб писати свої коментарі, залогіньтесь! Якщо ви не маєте логіну, тоді спочатку зареєструйтесь, щоб його отримати!