IKEA доставлятиме по Україні "Нова пошта"

Оцінка статті на цей момент: +1/-0
Читати Не читати Коментувати
  • 584 Перегляди
  • 0 Коментарі
  • 27/12/2018Дата публікації

Компанія «НП Логістик», що входить до складу «Нової Пошти», уклала п’ятирічну угоду зі шведською корпорацією IKEA.

Компанія «НП Логістик», що входить до складу «Нової Пошти», уклала п’ятирічну угоду зі шведською корпорацією IKEA, повідомляє AIN.ua.

«НП Логістик» надаватиме IKEA послуги доставки і фулфілменту – повний комплекс логістичних операцій з прийому, обробки та доставки товарів.

Йдеться, зокрема, про те, що IKEA не утримуватиме власні складські приміщення – товари зберігатимуться на складах логістичної компанії.

«Як усе влаштовано: клієнт робить замовлення в інтернет-магазині, вибираючи ноутбук, дитяче ліжечко і засіб для миття посуду. Магазин не тримає товари на власному складі, а використовує послугу фулфілменту, – усі його товари зберігаються на складі НП Логістик. Співробітники компанії збирають складові замовлення і доставляють його клієнту», – пояснюють у «Новій Пошті».

Появу IKEA на українському ринку анонсовано на вересень 2019 року. Магазин меблів і товарів для дому планують відкрити в ще не добудованому ТРЦ Ocean Mall. Київський магазин матиме міський формат – city center store.

Хмарочос

Оцінка статті на цей момент: +1/-0
Читати Не читати Коментувати
 
 

Коментарі 0

Для того, щоб писати свої коментарі, залогіньтесь! Якщо ви не маєте логіну, тоді спочатку зареєструйтесь, щоб його отримати!