В'їзд на Полтавщину перекрито через 20-кілометрові затори (ФОТО)

Оцінка статті на цей момент: +1/-0
Читати Не читати Коментувати
  • 1538 Перегляди
  • 0 Коментарі
  • 26/12/2018Дата публікації

Люди повідомляють, що стоять у заторі вже по 15-20 годин. З 14:00 в’їзд до Полтавської області закрито для всіх видів транспорту.

Нацполіція також опублікувала карту перекритих доріг України. За її даними, у заторах на Полтавщини перебуває тисяча автомобілів:

Де в Україні обмежили й перекрили рух через замети (КАРТА)

До заборони в'їзду вирішили вдатися через заблоковані дороги і багатокілометрові затори, що утворилися на Полтавщині зранку 26 грудня у зв’язку зі снігопадом. У коментарях люди повідомляють, що стоять у заторі вже по 15-20 годин.

Фото: служба автомобільних доріг у Полтавській області

На автодорозі М-03 між селами Красногорівка та Червоне утворився затор завдовжки 20 кілометрів. Поліція перекриває рух для пропуску снігоприбиральної техніки. Організовано кілька пунктів обігріву.

«Причина заторів – негода та несвідомі водії, які, порушуючи правила дорожнього руху, скупчуються в декілька рядів, їдуть проти руху транспорту, і проїзд зупиняється навіть для спецтехніки. В деяких випадках дорожня техніка заблокована разом з іншим транспортом», – зазначає Служба автомобільних доріг.

Оцінка статті на цей момент: +1/-0
Читати Не читати Коментувати
 
 

Коментарі 0

Для того, щоб писати свої коментарі, залогіньтесь! Якщо ви не маєте логіну, тоді спочатку зареєструйтесь, щоб його отримати!