Проти Добкіна і Ко Росія ввела санкції через виключення Бойка і Льовочкіна із Опоблоку. Добкін послав Росію "нахєр"

Оцінка статті на цей момент: +1/-0
Читати Не читати Коментувати
  • 765 Перегляди
  • 0 Коментарі
  • 26/12/2018Дата публікації

Український політик проросійської орієнтації Михайло Добкін емоційно відреагував на повідомлення російського прем'єр-міністра про те, що його внесено до списку санкцій РФ.

Про це політик написав у коментарях до твіту російського прем'єра Дмитра Медведєва.

Добкін написав: "Внести в список всіх, хто голосував за виключення Бойка і Льовочкіна з фракції ОБ у ВР і оголосити це захистом інтересів російської держави і громадян Росії?! Маразм міцнішає! Та йдіть ви на#ер зі своїми санкціями! ДБЛИ БЛДЬ!"

Нагадаємо, 22 жовтня президент РФ Володимир Путін підписав указ про застосування спеціальних економічних заходів у зв'язку з недружніми діями України щодо громадян і юросіб Росії.

В указі, опублікованому на сайті Кремля, президент дав низку доручень "у відповідь на недружні і такі, що суперечать міжнародному праву дії України, пов'язані з введенням обмежувальних заходів стосовно громадян і юридичних осіб Російської Федерації, з метою захисту національних інтересів Російської Федерації".

Цензор

Оцінка статті на цей момент: +1/-0
Читати Не читати Коментувати
 
 

Коментарі 0

Для того, щоб писати свої коментарі, залогіньтесь! Якщо ви не маєте логіну, тоді спочатку зареєструйтесь, щоб його отримати!