В якому віці люди почуваються найбільш самотніми? Усупереч поп-стереотипам - не в підлітковому (ДОСЛІДЖЕННЯ)

Оцінка статті на цей момент: +1/-0
Читати Не читати Коментувати
  • 696 Перегляди
  • 0 Коментарі
  • 22/12/2018Дата публікації

Вчені з Каліфорнійського університету в Сан-Дієго визначили три "віки", коли люди відчувають себе найбільш самотньо. Про це повідомляє журнал International Psychogeriatrics.

Фахівці дізналися, що статистично більшість людей відчувають найбільшу самотність у віці 25-30 років, потім після 50 і знову після 80.

Перший період віддалення від оточуючих, самотності і депресії пов'язаний з невдоволенням собою. Саме в 25-30 більшість людей доходять до моменту переоцінки цінностей і вважають, ніби їхнє життя гірше за життя інших. Багатьом здається, що вони помилилися у виборі життєвого шляху, тоді як у знайомих і близьких все значно краще.

Повторно проблеми з самотністю можуть повернутися в 50-55-річному віці. Тоді у людини з'являються перші відчутні проблеми зі здоров'ям і думки про смерть.

Після 80 люди відчувають самотність через фізичну слабкість, втрату близьких людей і усвідомлення, що більша частина життя прожита. Крім того, літні люди об'єктивно часто лишаються насамоті.

Також фахівці дізналися, що люди, які проявляють терпимість, які встановлюють міцні зв'язки з суспільством і володіють емоціями, менш підвладні почуттю самотності.

Детально англійською

Оцінка статті на цей момент: +1/-0
Читати Не читати Коментувати
 
 

Коментарі 0

Для того, щоб писати свої коментарі, залогіньтесь! Якщо ви не маєте логіну, тоді спочатку зареєструйтесь, щоб його отримати!