Як у Раді билися через Медведчука (КОМІКС, ВІДЕО)

Оцінка статті на цей момент: +1/-0
Читати Не читати Коментувати
  • 986 Перегляди
  • 0 Коментарі
  • 20/12/2018Дата публікації

За допомогою спеціального інструменту ми перетворили сьогоднішню бійку в Верховній Раді між "Опоблоком" і "Нарфронтом" на комікс:

Ось, як це відбувалося:

Бійка виникала після голосування за законопроект, який дозволить перейменувати УПЦ МП з вказанням її на приналежність до Росії. В цей час декілька депутатів із фракції “Опозиційний блок”, серед яких Вадим Новинський та Нестор Шуфрич, підійшли до президії та трибуни парламенту і вимагали оголосити перерву.

Шуфрич підійшов до трибуни, де “Народний фронт” прикріпив плакат проти голови «Українського вибору» Віктора Медведчука, і зірвав його.

До Шуфрича підбігли депутати із фракції “Народний фронт”, зокрема Юрій Береза, і розпочалася бійка. У сутичці брали участь депутати від обох фракцій. Вона тривала недовго, тому що решта депутатів розтягнули тих, хто бився.

Після цього голова парламенту Андрій Парубій на вимогу двох фракцій оголосив перерву, яка за часом майже збігається із перервою, передбаченою Регламентом ВР, - з 14.00 до 16.00.

На парламентській трибуні вже кілька днів висить плакат, на якому зображений Медведчук за гратами і написано “Агента Путіна Медведчука під суд!”.

Оцінка статті на цей момент: +1/-0
Читати Не читати Коментувати
 
 

Коментарі 0

Для того, щоб писати свої коментарі, залогіньтесь! Якщо ви не маєте логіну, тоді спочатку зареєструйтесь, щоб його отримати!