У США власника, який зніс архітектурно значущий будинок, змусили збудувати такий самий (ФОТО)

Оцінка статті на цей момент: +1/-0
Читати Не читати Коментувати
  • 1587 Перегляди
  • 0 Коментарі
  • 18/12/2018Дата публікації

У Сан-Франциско чоловіка, який придбав і зніс пам’ятку модернізму, змусили побудувати точну копію будівлі.

Було так

Про це пише Хмарочос.

Двоповерховий Largent House у районі Твін Пікс спроектував у 1936 році Ріхард Нойтра, один із найвизначніших представників модернізму в архітектурі.

Торік будинок придбав за 1,7 мільйона доларів покупець на ім’я Росс Джонстон. Він отримав дозвіл на ремонт, однак замість цього повністю знищив будівлю.

Стало так

Джонстон намагався запевнити Комісію з планування Сан-Франциско, що придбав власність, щоб звести більший будинок, в якому змогли б жити шестеро членів його родини. Він також стверджував, що попередні власники раніше вже перебудовували будинок.

Менше з тим, комісія ухвалила, що Джонстон має відновити точну копію будівлі та встановити табличку з поясненням того, що сталося. Якщо майно продадуть, новий покупець також буде зобов’язаний збудувати такий самий будинок.

«Якщо забудовник тільки думає про те, щоб незаконно знести будинок, – нехай підніметься вулицею Гопкінс до номера 49 та прочитає, що написано на табличці», – заявив комісар з планування Денніс Річардс.

Оцінка статті на цей момент: +1/-0
Читати Не читати Коментувати
 
 

Коментарі 0

Для того, щоб писати свої коментарі, залогіньтесь! Якщо ви не маєте логіну, тоді спочатку зареєструйтесь, щоб його отримати!